​#LatozJYSK zaczęło się w Sopocie

Informacja Prasowa - 17.05.2019
7

​#LatozJYSK zaczęło się w Sopocie

Sopocka plaża, eleganckie otoczenie i użyteczne warsztaty. Czy to nie brzmi jak przyjemny sposób zdobywania nowych umiejętności? 13 maja 2019 na zaproszenie JYSK, blogerzy i influencerzy z branży wnętrzarskiej i lifestylowej z całej Polski, spotkali się, aby wziąć udział w warsztatach z fotografii mobilnej i Instagrama oraz obejrzeć najnowszą kolekcję mebli ogrodowych i stylowych dodatków.

Pod okiem zaproszonych przez JYSK ekspertów – Oli Foryś z wild.rocks oraz Michała Wesołka, Adriana Wernera i Maćka Wróblewskiego z grupy IgersGdańsk uczestnicy spotkania doskonalili swoją wiedzę o Instagramie jako narzędziu do promocji bloga oraz poznawali tajniki fotografii mobilnej. Sprzyjała temu wyjątkowa, morska sceneria.

To nie pierwsze takie spotkanie JYSK z blogerami. Do tej pory wydarzenia organizowane były przede wszystkim w Warszawie, jednak tym razem wybór padł na Sopot i nadbałtycki klimat. – opowiada Joanna Kalinowska, dyrektor Sprzedaży i Marketingu JYSK Polska – W ten sposób nawiązaliśmy do kraju pochodzenia JYSK – Danii, a także faktu, że polska centrala JYSK znajduje się właśnie w Trójmieście.

Bardzo zależało nam na tym, aby spędzić czas z naszymi partnerami, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, spostrzeżeniami. Szukaliśmy też formuły, która z jednej strony pozwoli zrelaksować się, z drugiej pozwoli zdobyć nowe umiejętności i wiedzę. Atmosfera spotkania w kameralnym gronie sprzyjała jednemu i drugiemu. Cieszymy się z obecności tak licznych gości – dodaje Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Komunikacji i PR JYSK Polska

Jak zrobić zachwycające zdjęcie na Instagram?

Oli Foryś z wild.rocks oraz Michał Wesołek, Adrian Werner i Maciek Wróblewski z grupy IgersGdańsk przeprowadzili szkolenie – jak najskuteczniej prowadzić konto na Instagramie i jak zrobić zachwycające zdjęcia telefonem komórkowym. Zdobyte na zajęciach nowe informacje można było od razu zastosować w praktyce! Na plaży czekały bowiem specjalnie przygotowane aranżacje najnowszej kolekcji mebli ogrodowych JYSK oraz stylowe dodatki i dekoracje. Uczestnicy do ostatniej chwili starali się uchwycić najbardziej malownicze kadry, ponieważ zabawie towarzyszyła również odrobina zdrowej rywalizacji.

Na najlepsze zdjęcia czekały nagrody – vouchery do sklepów JYSK, a rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce podczas przygotowywanej na żywo uroczystej kolacji. Widok zachodzącego nad morzem słońca, wieńczył pełen wrażeń dzień.

#LatozJysk zaczęło się w Sopocie.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...